Welkom op de site van de vzw Belgische Whippet Club Belge du Whippet asbl (KKUSH Nr. 1154), de enige officiële rasclub voor Whippets in België. Hier vindt U informatie over ons ras: de Whippet, resultaten van tentoonstellingen, coursings, shows en activiteiten georganiseerd door onze club, adressen van aangesloten fokkers en nog veel meer…

WANDELING / PROMENADE : 29-05-2016 Anzegem

bouvelo

 

Het is een tijdje geleden, maar we gaan nog eens wandelen.

Op zondag 29 mei 2016 verzamelen we in Bouvelo Bouverie – Holdestraat 18 – B-8570 Anzegem.

We komen kort na de middag samen en vertrekken ca. 14u gezamelijk voor de wandeling. Iets verderop splitsen de wegen van degene die voor de korte route kiezen (ca. 3 km) en de dapperen die gaan voor de ca. 7 km.

Iedereen is welkom op deze wandeling. BWCBW-leden krijgen een gratis drankje aangeboden door de club.

Hou tijdens de wandeling rekening met anderen en hun honden en wees aub voorzichtig met het laten loslopen. U doet dit op eigen risico en de club kan niet aansprakelijk gesteld worden voor eventuele incidenten.

Indien u met een groep komt, gelieve dit kort even te laten weten, zodat wij een idee hebben van het aantal deelnemers.

Dank bij voorbaat