Welkom op de site van de vzw Belgische Whippet Club Belge du Whippet asbl (KKUSH Nr. 1154), de enige officiële rasclub voor Whippets in België. Hier vindt U informatie over ons ras: de Whippet, resultaten van tentoonstellingen, coursings, shows en activiteiten georganiseerd door onze club, adressen van aangesloten fokkers en nog veel meer…

OPEN SHOW 02-12-2018

 

Open hondententoonstelling, ingericht door de Belgische rasvereniging (vzw BWCBW asbl – KKUSH nr. 1154) voorbehouden aan Whippets. Dit jaar hebben we Mevr. Suzanne Pattyn  uitgenodigd om de deelnemende Whippets te keuren. 

Over de middag kunnen de deelnemers en bezoekers genieten van een verzorgde maaltijd en er zijn diverse standhouders aanwezig waar u uw windhondgerelateerde eindejaarsshopping kan doen.

Meer informatie voor deelnemers, standhouders, sponsor kan u krijgen per mail aan het secretariaat.

Inschrijvingsformulier kan u hier downloaden of het webformulier hieronder invullen.

[caldera_form id=”CF5b9b93c093578″]