Welkom op de site van de vzw Belgische Whippet Club Belge du Whippet asbl (KKUSH Nr. 1154), de enige officiële rasclub voor Whippets in België. Hier vindt U informatie over ons ras: de Whippet, resultaten van tentoonstellingen, coursings, shows en activiteiten georganiseerd door onze club, adressen van aangesloten fokkers en nog veel meer…

Lidmaatschap 2019 – Cotisation 2019

Hier vindt u het aansluitingsformulier voor 2019. Nieuwe leden worden al dan niet goedgekeurd op de eerstvolgende bestuursvergadering. Wie gewoon zijn lidmaatschap verlengd is, heeft geen goedkeuring meer nodig.

Voici le formulaire pour devenir membre en 2019. Les nouvelles affiliations seront évaluées et approuvées lors de le réunion prochaine du comité. Ceux qui prolongent, n’ont pas besoin d’une approbation.

23-aansluitingsformulier2019